gb it fr de

Dobierz okna do konkretnego pomieszczenia

13 kwietnia 2017

Planując budowę domu istotne jest, aby dobrze rozplanować położenie oraz wymiary otworów okiennych. Dobranie okien pcv do konkretnych pomieszczeń może sprawić wiele problemów, dlatego w naszym artykule radzimy czym się kierować, aby nie popełnić błędu. Zapraszamy do zapoznania się z nim TUTAJ

Żaluzje aluminiowe, czy drewniane?

14 marca 2017

Na jaki typ żaluzji najlepiej się zdecydować? W jakich pomieszczeniach wybrać żaluzje aluminiowe, a w których zamontować drewniane? Zapraszamy do przeczytania naszego najnowszego artykułu -> TUTAJ

Wybierz dobre okna do swojego domu

23 lutego 2017

Zastanawiasz się jak wybrać wysokiej jakości okna? Czym charakteryzują się dobre okna? Zapoznaj się z naszym artykułem i dowiedz się na co szczególnie warto zwrócić uwagę.

Poznaj sposoby na obniżenie kosztów ogrzewania

17 lutego 2017

Chcąc ponosić jak najniższe koszty ogrzewania szukamy sposobów, które pozwolą nam to osiągnąć. Jak obniżyć rachunki za ogrzewanie? Które okna wybrać, by najlepiej chroniły nas przed chłodem? Zapraszamy do przeczytania artykułu na ten temat TUTAJ.

Jakie okna wybrać – plastikowe, czy drewniane?

30 stycznia 2017

Planujesz wymianę okien, ale nie wiesz jakie wybrać? Zastanawiasz się czy lepsze będą okna PCV, czy drewniane? Zapoznaj się z naszym artykułem dostępnym TUTAJ, w którym poznasz wady i zalety tych typów okien.