gb it fr

Drzwi balkonowe w ofercie Ekoplast Kraków

Drzwi-balkonowe-Ekoplast

W naszej ofercie znajdą Państwo następujące rodzaje drzwi balkonowych:

Drzwi balkonowe i tarasowe PVC

W ofercie plastikowych drzwi balkonowych i tarasowych PVC (zwanymi potocznie PCV) znajdą Państwo m.in. ogromne, ale superstabilne drzwi unoszono-przesuwne HST. To model o ogromnych przeszkleniach przeznaczony do zabudowy wyjścia na taras lub do ogrodu. Największą zaletą tego typu drzwi jest fakt, iż pozwalają na maksymalne zagospodarowanie przestrzeni, ponieważ nie zajmują powierzchni lokalu, oraz zapewniają maksymalny dopływ światła słonecznego do pomieszczenia (szerokość skrzydła może wynosić nawet do 3 metrów!). Drzwi unoszono-przesuwne HST dostępne są w różnych układach skrzydeł (mogą składać się nawet z czterech, otwieranych niezależnie od siebie, skrzydeł!). Szerokość zabudowy oferowanych przez nas drzwi tarasowych wynosi 73 mm lub 60 mm. W ofercie posiadamy również drzwi przesuwne HST. Drzwi HST przy wszystkich swoich zaletach posiadają dodatkowo doskonałe parametry termoizolacyjne – do 60% lepszy współczynnik przenikania ciepła od wymagań prawa budowlanego. To ekskluzywny produkt przeznaczony dla najbardziej wymagających Klientów.

Innym typem drzwi balkonowych, opartych na profilach PVC, są drzwi przesuwno-uchylne PSK. To najlepsza alternatywa dla rozwiernych drzwi balkonowych złożonych z dwóch skrzydeł. Dlaczego? Ponieważ skrzydła drzwi PSK przesuwają się po szynie, równolegle do siebie, nie zajmując powierzchni pokoju lub innego pomieszczenia, dzięki czemu możemy ją zagospodarować w dowolny, odpowiadający nam sposób.

Drzwi przesuwne Multi-sliding to podobne do poprzednich rozwiązanie oparte na profilach PVC, świetnie sprawdzające się jako zabudowa drzwi balkonowych. Złożony jest z kilku skrzydeł, które umieszczone są na odrębnych torach. Skrzydła są przesuwane w płaszczyznach równoległych do siebie. Po otwarciu, skrzydła zsuwają się jedno na drugie i odsłaniają szeroki otwór okienny. System łatwo rozbudowywać o kolejne tory.

Drzwi harmonijkowe PVC to system przesuwno-składany, który świetnie sprawdzi się przy zabudowie balkonów, tarasów, ogrodów zimowych. Można je łączyć ze standardowymi oknami oraz drzwiami rozwierno-uchylnymi. Podobnie, jak poprzednie rozwiązania, są stabilne i szczelne, cechuje je cicha i płynna praca, świetne parametry termoizolacyjne oraz wysoka jakość wykonania.

Drzwi balkonowe i tarasowe aluminiowe

Drzwi aluminiowe przesuwne HKS i unoszono-przesuwne HST oferowane przez Ekoplast Kraków to doskonałe rozwiązanie, przeznaczone zarówno do zabudowy wyjścia na balkon, taras, jak i ogrodu, również zimowego. Podobnie jak rozwiązania oparte na profilach PVC, nie zajmują powierzchni użytkowej mieszkania, pozwalają na maksymalny dopływ światła z zewnątrz, posiadają też odpowiedniej klasy izolację termiczną. Oferujemy Państwu również drzwi aluminiowe rozwierne, z progiem. To rozwiązanie dostępne jest w trzech systemach, o których więcej dowiecie się Państwo TUTAJ lub w jednym z naszych salonów sprzedaży.

Zapraszamy do kontaktu: 

tel. 600 481 423

e-mail. biuro@ekoplast.krakow.pl

Taras to marzenie wielu osób. Otwarte miejsce, w którym można spędzić zarówno wczesne poranki, jak również ciepłe wieczory. Decydując się na taras, warto zastanowić się jakie drzwi tarasowe będą dla nas najwygodniejsze. Przesuwne, harmonijkowe, unoszono-przesuwne, a może przesuwno-uchylne? W naszym artykule prezentujemy zalety każdego z tych modeli.  Zapraszamy do artykułu → 


więcej

Drzwi tarasowe stają się coraz popularniejsze. Jednak czy w sezonie jesienno-zimowym nie będą generować dużych strat ciepła? Czy warto wybrać tego typu drzwi? W najnowszym artykule znajdą Państwo informacje na ten temat. Artykuł dostępny TUTAJ -> 

więcej

Polecane artykuły

Technologia V-Perfect dla piękna Twoich okien!

Perfekcyjnie wykończone okna, wysoka, niespotykana dotąd estetyka oraz ogrom możliwości architektonicznych – przedstawiamy technologię V-Perfect, nowość w ...więcej