gb it fr de

Odkryj zalety drzwi​​ pvc

ekoplast drzwi pvc

Drzwi to jeden z najważniejszych elementów elewacji budynku. To swego rodzaju wizytówka każdego budynku. Poza wyglądem, przy wyborze drzwi, należy wziąć pod uwagę wiele innych czynników, takich jak m.in. materiał, z którego są wykonane czy jak najwyższa jakość wykonania. Jednym za najbardziej popularnych i sprawdzonych rozwiązań są drzwi PVC. Dlaczego warto wybrać właśnie ten rodzaj drzwi? Który wariant wybrać? O tym dowiesz się z poniższym tekście.

Wysoka jakość wykonania. Sprawdzone materiały.

Jednym z głównych powodów, dla którego drzwi PVC Eko Plast cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem jest wysoka jakość wykonania oraz materiały, które zapewniają trwałość przez lata. Ich konstrukcja opiera się na profilach okiennych PVC, dzięki czemu posiadają doskonałe właściwości termoizolacyjne oraz dźwiękoszczelne. Do produkcji używane są takie materiały jak PVC, pianka poliuretanowa, blacha aluminiowa, wodoodporna sklejka, płyty MDF oraz syntetyczna żywica. Wybierając PVC Eko Plast masz gwarancję, że Twój dom będzie odpowiednio zabezpieczony, a drzwi przez wiele lat nie stracą swojego koloru. Wszystko to, dzięki zastosowaniu specjalnej struktury Robust o grubości od 33 mm do 44 mm, która sprawia, że drzwi PVC Eko Plast są masywne, mocne oraz przewyższają konkurencję jeśli chodzi o parametry termoizolacyjne.

Profile drzwi pvc Eko Plast

W ofercie drzwi PVC Eko Plast znajdziesz dwa rodzaje profili okiennych, w trzech różnych modelach: Basic, Modern oraz Ultra. Wybierając każdy z wariantów masz pewność, że drzwi zapewnią wysoki poziom izolacyjności cieplnej i akustycznej. Każdy z modeli drzwi PVC Eko Plast można oprzeć na jednym z dwóch profili okiennych. Pierwszy z nich, PROFIL 4000 to system o szerokości 70 mm, z uszczelnieniem zewnętrznym, który składa się z 5-6 komór. Natomiast PROFIL 2000 to system o szerokości 60 mm, również z uszczelnieniem zewnętrznym, składający się z 3-4 komór.

Który z modeli drzwi pvc wybrać?

To, którą z konfiguracji wybierzesz zależy tylko od Ciebie! Oferta Eko Plast jest na tyle różnorodna, że każdy znajdzie w niej rozwiązanie dopasowane do swoich indywidualnych preferencji. Podstawowa linia Basic charakteryzuje się ponadczasową elegancją, łagodnymi kształtami wypełnień, a także harmonijnymi tłoczeniami. To linia skierowana do każdego, kto ceni sobie tradycyjny styl wykończenia domu. Kolejną z możliwości jest linia Modern skierowana do Klientów stawiających na nowoczesność, szyk i bardziej dynamiczne kształty. Trzeci model to linia Ultra. Stworzona dla odważnych ludzi z temperamentem. Przykuwająca uwagę styliska z pewnością nada oryginalnego charakteru każdemu budynkowi.

Niezależnie od tego, który z modeli wybierzesz, każdy z nich dostępny jest szerokiej gamie kolorystycznej. Szczegóły oferty Drzwi PVC Eko Plast znajdziesz tutaj

DELTA SPECIAL Drzwi stalowe przeznaczone do domów, mieszkań, firm oraz wszelkich instytucji użyteczności publicznej i obiektów przemysłowych. W ofercie szeroka gama akcesoriów dodatkowych: przeszkleń, wkładek, zawiasów zamozamykających, klamek z blokadą, progów z uszczelką itp.


więcej

Wymiana okien PVC to niecodzienne przedsięwzięcie i ważna inwestycja. Podpowiemy, czego należy być świadomym, aby podjąć dobrą decyzję. Tylko w takim przypadku okna będą dobrze spełniały swoją rolę. Przede wszystkim powinniśmy się zastanowić, w jakim stopniu zadowoleni byliśmy z dotychczasowych okien, zanim przestały spełniać swoją rolę. Po krótkiej refleksji łatwiej nam będzie odpowiedzieć na podstawowe pytania. Czy potrzebne jest nam…

więcej

Polecane artykuły

Technologia V-Perfect dla piękna Twoich okien!

Perfekcyjnie wykończone okna, wysoka, niespotykana dotąd estetyka oraz ogrom możliwości architektonicznych – przedstawiamy technologię V-Perfect, nowość w ...więcej