gb it fr de

Okna niestandardowe

okna nietypowe

Kto powiedział, że okna nie mogą być trójkątne albo okrągłe? Jako producent okien PCV z Krakowa, firma Eko-Plast wykonuje okna nietypowe, na specjalne zamówienie klientów.

Okna nietypowe

Na świecie jak i w Polsce powstaje coraz więcej domów i budynków o niestandardowej architekturze, której walory podkreślają okna trójkątne, okrągłe, łukowe lub trapezowe. Podobnie prezentuje się sytuacja z historyczną zabudową. Wiele kamienic, dworków czy pałaców wymaga montażu okien o nietypowych kształtach, np. z okien z łukowymi zwieńczeniami czy okien o falistych kształtach.

Różne kształty okien PCV z zakresie jednej elewacji charakterystyczne są dla architektury modernistycznej. Dzisiaj najczęściej nietypowe okna o geometrycznych kształtach stosowane są w nowoczesnych domach o awangardowej architekturze, nadając budynkowi oryginalny wygląd. Eko-Plast Kraków dysponuje odpowiednimi technologiami, aby dostarczyć klientowi okna w wybranym kształcie i kolorze. Oprócz białej barwy ram popularne są granatowe, brązowe i w kolorze drewna. Okna mogą mieć inny kolor po zewnętrznej i wewnętrznej stronie ramy. Mogą wyróżniać się niestandardowymi okuciami albo oryginalnymi szprosami. Okna z Krakowa o nowoczesnych kształtach oferowane przez Eko-Plast mogą być oparte na wybranej przez klienta klasie jeśli chodzi o profile.

Profile okienne Historic

Oprócz okien nietypowych o nowoczesnych kształtach przyjmujemy również zamówienia na polskie okna Historic, czyli profile okienne przeznaczone do renowacji obiektów zabytkowych lub podkreślenia ich dekoracyjnego stylu. Okna dekoracyjne mogą być wykonane na bazie wszystkich oferowanych przez nas profili PCV, których płaszczyzna ma szerokość 60 mm. Profile okienne Historic podkreślą wyjątkowy charakter każdego zabytkowego budynku.

Decydując się na montaż okien, musimy znać ich przeznaczenie i zdecydować czy mają się otwierać całkowicie czy tylko częściowo. A może okno w ogóle nie wymaga otwierania? Wtedy musimy przemyśleć, w jaki sposób będziemy w stanie zadbać o jego czystość.

Nasze okna o nietypowych kształtach charakteryzuje wysoka jakość, komfort użytkowania i serwis gwarancyjny. Reprezentujemy indywidualne podejście do każdego klienta, ponieważ satysfakcja z wykonanej usługi jest dla nas sprawą najwyższej wagi.

Zapraszamy do naszych salonów sprzedaży!

Polecane artykuły

Technologia V-Perfect dla piękna Twoich okien!

Perfekcyjnie wykończone okna, wysoka, niespotykana dotąd estetyka oraz ogrom możliwości architektonicznych – przedstawiamy technologię V-Perfect, nowość w ...więcej