gb it fr

Technologia V-Perfect dla piękna Twoich okien!

narożnik okna z użyciem technologii v-perfect

Perfekcyjnie wykończone okna, wysoka, niespotykana dotąd estetyka oraz ogrom możliwości architektonicznych – przedstawiamy technologię V-Perfect, nowość w ofercie Ekoplast Kraków.

Zastosowanie technologii V-Perfect gwarantuje najwyższą jakość i trwałość oraz, co najważniejsze, estetykę naroży okien plastikowych na najwyższym poziomie. Tak wykończone okna to okna idealne, których wygląd docenią klienci oczekujący usług na najwyższym poziomie oraz developerzy prestiżowych inwestycji, w których każdy detal ma ogromne znaczenie. Inną grupą zainteresowanych będą z pewnością architekci, poszukujący rozwiązań dających najszersze pole manewru. Niezależnie od tego, do której z tych grup należysz, jeśli oczekujesz perfekcji, z pewnością docenisz nowe możliwości technologiczne w postaci technologii V-Perfect!

V-Perfect to nowa technologia zgrzewu, idealny sposób łączenia naroży profili okiennych PVC. Żeby zrozumieć jej zalety, należy porównać profile połączone z zastosowaniem tej technologii z profilami łączonymi w tradycyjny sposób. Sposób tradycyjny wymaga często czasochłonnej indywidualnej, ręcznej obróbki, a efekt nie jest satysfakcjonujący dla najbardziej wymagających klientów, zarówno jeśli chodzi o kwestię estetyki wykonania, jak i trwałości. Narożniki i profile łączone w tradycyjny sposób poddawane są takim zabiegom, jak: frezowanie i oczyszczanie, często również stosuje się technikę zamalowywania poszczególnych elementów specjalnymi „pisakami”. Duży wpływ na wygląd okien ma również fakt, iż w tradycyjnym modelu uszczelka jest zgrzewana wraz z profilem. W miejscu zgrzewu powstaje wtedy twarde zgrubienie. Pojawia się ono w wyniku obecności wypływki PVC. Tego typu zgrubienia powodują, że nawet po oczyszczeniu i malowaniu narożnika, nie otrzymujemy pożądanego efektu estetycznego.

Obecnie, przy metodzie V-Perfect nie musimy stosować już tego typu zabiegów. V-Perfect to najnowsza technologia oparta na zgrzewarce kształtowej, dzięki której osiągamy znacznie lepszy efekt w skróconym czasie. Brak ograniczeń, jeśli chodzi o kształt zgrzewu, umożliwia pozostawienie niemalowanym wypływki w narożu po jego połączeniu. Dzięki temu nawet po kilku latach estetyka okien się nie zmienia: ich wygląd zewnętrzny pozostaje wciąż na niezmiennie wysokim poziomie.

Technologia V-Perfect to technologia szerokich możliwości. Umożliwia pokrywanie profili okien PVC innymi materiałami, takimi jak drewno lub aluminium. To istotna informacja dla projektantów, architektów i wszystkich tych, którzy aby zrealizować swoje plany, potrzebują większej swobody.

Technologia V-Perfect to sprawdzone na świecie rozwiązanie, które od niedawna stosujemy w oknach EkoPlast Kraków. Dzięki jej zastosowaniu oferujemy Państwu jeszcze wyższą jakość w rozsądnej cenie.

Porównanie narożnika wykonanego zwykła technologią (po lewej) oraz technologią V-Perfect (po prawej):

Okna wykonane zwykłą technologią Okna wykonana technologią V-Perfect
BEZ UŻYCIA V-PERFECT PO UŻYCIU V-PERFECT

Aby dowiedzieć się więcej, wejdź TUTAJ lub skontaktuj się z naszym salonem sprzedaży!

Technologia V-Perfect

Polecane artykuły

Technologia V-Perfect dla piękna Twoich okien!

Perfekcyjnie wykończone okna, wysoka, niespotykana dotąd estetyka oraz ogrom możliwości architektonicznych – przedstawiamy technologię V-Perfect, nowość w ...więcej