gb it fr

Jakie drzwi wybrać do biura a jakie do domu?

drzwi zewnętrzne kraków

Drzwi, zarówno wewnętrzne jak i te, montowane na zewnątrz to element w dużym stopniu wpływający na stylistykę oraz łatwość dostępu do danego pomieszczenia. Jak zatem dobrać odpowiednie i czym się kierować przy wyborze drzwi?

Drzwi harmonijkowe Kraków – wszędzie tam, gdzie ogranicza Cię przestrzeń!

W pierwszej kolejności drzwi powinny być praktyczne –  dopasowane do przestrzeni, jaką dysponujemy oraz do specyfiki miejsca, w którym mają zostać umieszczone. Jeśli powierzchnia pomieszczenia jest ograniczona, co dosyć często zdarza się w nowoczesnym budownictwie mieszkaniowym, doskonałym rozwiązaniem mogą okazać się drzwi harmonijkowe przesuwno-składane. Ich największa zaleta to minimalna powierzchnia wymagana zarówno do samego montażu, jak i użytkowania. Wszystko za sprawą możliwości zsunięcia skrzydeł. Drzwi harmonijkowe Kraków posiadają także doskonałe parametry wytrzymałościowe zastosowanych elementów, takich jak np. stalowe profile wzmacniające, umożliwiające bezawaryjne użytkowanie przez długie lata. Poza tym, zastosowany mechanizm gwarantuje płynną i cichą pracę. Z tego względu, rozwiązanie to z powodzeniem sprawdzi się nie tylko w budownictwie mieszkaniowym, ale również w budynkach użyteczności publicznej.

Drzwi aluminiowe Kraków – podziel przestrzeń według własnych upodobań!

Kolejnym uniwersalnym rozwiązaniem są drzwi aluminiowe kraków. Duża zaletą jest możliwość otwierania na wiele sposobów – mogą być stałe, rozwierne, uchylne, uchylno – rozwierne lub też podawcze. Są to drzwi montowane jako ściany działowe. Ich specyfika montażu sprawia, że jest to doskonały sposób na wykorzystanie jako segmentów ścian działowych, szczególnie popularnych w pomieszczeniach biurowych, użyteczności publicznej czy też budynkach przemysłowych. Z myślą o pomieszczeniach biurowych nasze drzwi aluminiowe Kraków zostały wyposażone w system Innerwall, który ma za zadanie kształtować zabudowę biurową. Jest to specjalny szkielet, w który instalowane są lakierowane listwy. W zależności od zapotrzebowania, możliwy jest również montaż żaluzji wewnętrznych.

Drzwi zewnętrzne Kraków – zaufaj sprawdzonym rozwiązaniom!

Oferta zewnętrznych drzwi aluminiowych zewnętrznych jest szeroka. Wyboru można dokonać spośród czterech, wyjątkowych systemów, opartych na konstrukcjach aluminiowych rozwiernych, wahadłowych, a także przesuwnych. System Ecofutural to system okienno – drzwiowy, wybierany najczęściej do miejsc, gdzie obowiązują podwyższone normy izolacyjności cieplnej i dźwiękowej. Imperial to trójkomorowy systemem okienno – drzwiowy o podwyższonych parametrach izolacji termicznej. Triline oferuje szeroki wachlarz możliwości: drzwi otwieranych na zewnątrz i do wewnątrz, jedno i dwuskrzydłowych, drzwi przesuwnych skonstruowanych z myślą o  automatyce drzwiowej. Superial to trójkomorowy system okienny izolowany termicznie z ukrytym skrzydłem okiennym, dzięki czemu od zewnątrz widoczna jest wyłącznie ościeżnica okienna.

Szczegółowy opis parametrów drzwi zewnętrznych Kraków dostępny jest tutaj

Wybierając okna do domu stajemy przed dylematem – okna PCV, czy okna drewniane? W tym artykule poznasz zalety i wady poszczególnych typów okien. Najbardziej uniwersalnym i najpowszechniej stosowanym typem okien są okna plastikowe, czyli okna PVC, potocznie zwane PCV. Są najczęściej wybieranymi oknami ze względu na łatwość ich utrzymania i użytkowania. Wykazują dużą odporność na warunki pogodowe oraz substancje chemiczne….


więcej

Zapraszamy do skorzystania z naszej nowej promocji. Aby odebrać dodatkowy rabat: 5% zniżki na okna PCV? Wystarczy, że do końca listopada skontaktują się Państwo z naszym działem sprzedaży Eko Plast i zamówią okna z terminem realizacji na marzec-kwiecień 2014. Dlaczego warto skorzystać z oferty specjalnej: Dodatkowy rabat 5% Gwarantowany termin montażu Spokój ducha. Skontaktuj się z nami

więcej

Polecane artykuły

Technologia V-Perfect dla piękna Twoich okien!

Perfekcyjnie wykończone okna, wysoka, niespotykana dotąd estetyka oraz ogrom możliwości architektonicznych – przedstawiamy technologię V-Perfect, nowość w ...więcej