gb it fr de

Jakie drzwi wybrać do biura a jakie do domu?

drzwi zewnętrzne kraków

Drzwi, zarówno wewnętrzne jak i te, montowane na zewnątrz to element w dużym stopniu wpływający na stylistykę oraz łatwość dostępu do danego pomieszczenia. Jak zatem dobrać odpowiednie i czym się kierować przy wyborze drzwi?

Drzwi harmonijkowe Kraków – wszędzie tam, gdzie ogranicza Cię przestrzeń!

W pierwszej kolejności drzwi powinny być praktyczne –  dopasowane do przestrzeni, jaką dysponujemy oraz do specyfiki miejsca, w którym mają zostać umieszczone. Jeśli powierzchnia pomieszczenia jest ograniczona, co dosyć często zdarza się w nowoczesnym budownictwie mieszkaniowym, doskonałym rozwiązaniem mogą okazać się drzwi harmonijkowe przesuwno-składane. Ich największa zaleta to minimalna powierzchnia wymagana zarówno do samego montażu, jak i użytkowania. Wszystko za sprawą możliwości zsunięcia skrzydeł. Drzwi harmonijkowe Kraków posiadają także doskonałe parametry wytrzymałościowe zastosowanych elementów, takich jak np. stalowe profile wzmacniające, umożliwiające bezawaryjne użytkowanie przez długie lata. Poza tym, zastosowany mechanizm gwarantuje płynną i cichą pracę. Z tego względu, rozwiązanie to z powodzeniem sprawdzi się nie tylko w budownictwie mieszkaniowym, ale również w budynkach użyteczności publicznej.

Drzwi aluminiowe Kraków – podziel przestrzeń według własnych upodobań!

Kolejnym uniwersalnym rozwiązaniem są drzwi aluminiowe kraków. Duża zaletą jest możliwość otwierania na wiele sposobów – mogą być stałe, rozwierne, uchylne, uchylno – rozwierne lub też podawcze. Są to drzwi montowane jako ściany działowe. Ich specyfika montażu sprawia, że jest to doskonały sposób na wykorzystanie jako segmentów ścian działowych, szczególnie popularnych w pomieszczeniach biurowych, użyteczności publicznej czy też budynkach przemysłowych. Z myślą o pomieszczeniach biurowych nasze drzwi aluminiowe Kraków zostały wyposażone w system Innerwall, który ma za zadanie kształtować zabudowę biurową. Jest to specjalny szkielet, w który instalowane są lakierowane listwy. W zależności od zapotrzebowania, możliwy jest również montaż żaluzji wewnętrznych.

Drzwi zewnętrzne Kraków – zaufaj sprawdzonym rozwiązaniom!

Oferta zewnętrznych drzwi aluminiowych zewnętrznych jest szeroka. Wyboru można dokonać spośród czterech, wyjątkowych systemów, opartych na konstrukcjach aluminiowych rozwiernych, wahadłowych, a także przesuwnych. System Ecofutural to system okienno – drzwiowy, wybierany najczęściej do miejsc, gdzie obowiązują podwyższone normy izolacyjności cieplnej i dźwiękowej. Imperial to trójkomorowy systemem okienno – drzwiowy o podwyższonych parametrach izolacji termicznej. Triline oferuje szeroki wachlarz możliwości: drzwi otwieranych na zewnątrz i do wewnątrz, jedno i dwuskrzydłowych, drzwi przesuwnych skonstruowanych z myślą o  automatyce drzwiowej. Superial to trójkomorowy system okienny izolowany termicznie z ukrytym skrzydłem okiennym, dzięki czemu od zewnątrz widoczna jest wyłącznie ościeżnica okienna.

Szczegółowy opis parametrów drzwi zewnętrznych Kraków dostępny jest tutaj

ŻALUZJE

Żaluzje poziome wykonane z różnych materiałów. Drewniane, bambusowe, w ciepłych kolorach, nadające przytulności pomieszczeniom mieszkalnym. Jasne i stonowane, aluminiowe świetnie sprawdzające się w biurze, hotelu, banku. Doskonała ochrona pomieszczenia przed promieniami słonecznymi, pozwalająca na wygodną regulację stopnia zaciemnienia.


więcej

Każde, nawet najlepszej jakości okna można, zepsuć przez ich złe zamontowanie. Źle przeprowadzony montaż może doprowadzić do powstawania mostków termicznych, a nawet odkształcenia czy też pękania profili. Prawidłowy montaż okien PCV (PVC), jak też każdych innych, powinien sprawić, że będą one stanowiły jedną całość wraz ze ścianą. Od czego zacząć montując okna Pierwszym krokiem podczas montażu powinno być prawidłowe przygotowanie…

więcej

Polecane artykuły

Technologia V-Perfect dla piękna Twoich okien!

Perfekcyjnie wykończone okna, wysoka, niespotykana dotąd estetyka oraz ogrom możliwości architektonicznych – przedstawiamy technologię V-Perfect, nowość w ...więcej